• Wpisów: 8
  • Średnio co: 147 dni
  • Ostatni wpis: 3 lata temu, 16:41
  • Licznik odwiedzin: 4 137 / 1326 dni
 
podemoos
 
dffgf.JPG


W tym wpisie powiemy sobie o uwielbianym przez nas aktorze.Mowa o Jorge Blanco.Utalentowany chłopak w błyskawicznie pnie się do góry.Jego kariera zaczęła się już bardzo dawno,jednak Violetta dała mu najwięcej sławy.Jeszcze niedawno Jorge był znany z Vine,które umieszczał a  swoim Twitter'ze.
Wszyscy fani  byli zachwyceni co też ich idol wymyślił i większość z nas czekała z niecierpliwością na nowe.Teraz można rzec,że zaczyna całkiem nowy etap.Rozpoczął nagrywanie na  YouTube.
*Jak mu idzie* ?
Pojawiając się na tym popularnym portalu Jorge na początku wszytsko ogłosił.Podał datę pierwszgo filmiku a raczej zapowiedzi.Wszystkiego po trochu.
Minęła zaledwie godzina a uzyskał ponad 8 tys. subskrybacji.Zapowiedź cieszyła popularnością.Przez ten czas uzyskał  93 tys. wyświetleń. To spora sumka :)


To jest niesamowite jak dużo osiągnął w tak krótkim czasie.

Lecz to jeszcze nie wszystko na kanale Jorge.WW środę pojawił się nowy filmik.Pierwszy dłuższy.Nagrany w Niemczech.

Nazwa : One ticket to Germany, please! - Jeden bilet do Niemiec,proszę!

Co tam jest zawarte : Na samym początku Jorge się  wita,mówi iż jest bardzo szzęśliwy,że nagrywa ten filmik.Jest to pierwszy.Potem wspomina co w nim pokaże.Najpierw narty.Opowiada jak to się prezentowało,następnie mówi coś o swoim apartamencie w hotelu.Pokazuje jak otwierać drzwi :D Jeszce później Jorge ukazuję scenę z tego co robi gdy się nudzi przez konferencją prasową.Zabawa jest wspaniała! :D  Dalej jadą na konferencję.Jorge robi żart swojej makijażystce. :D Potem pokazuję co się dzieje w czasie konferencji! :D  W końcu żegna się,krótkie podsumowanie tego co będzie w kolejnym filmiku. :D


Co dzieje się dalej,zobaczcie ! :D Ja szczerze oglądając filmik uśmiałam się.Aktor nalezy do  osób  zakręconych! :D  i chodź niektórzy myśleli,że pogłębi swoją karierę  nagrywając covery pisosenek,on postawił na zupełnie coś innego! :D Oglądając bawiłam się świetnie :P

A jak wy kochani? Czy Jorge zrobi na Was  wrażenie? Jak się bawiliście oglądając ten filmik ? :)

Pozdrawiam !
JULA ! ♥

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego